Meet Denise! Van het bourgondische studentenleven in Maastricht tot het bruisende Amsterdam en nu weer terug op Brabantse bodem: Denise heeft al heel wat van Nederland gezien. Als Accountmanager New Business praat ze dagelijks met ambitieuze ondernemers, maar net zo makkelijk praat ze je bij over de lekkerste restaurants in het land. Inmiddels is ze goed op haar plek bij Floryn, waar ze ondernemers helpt groeien én het mannelijke team een frisse dosis female power brengt.
Van Maastricht tot Amsterdam
Denise komt uit een echte horecafamilie, dus de liefde voor eten, sfeer en goede service zit er van jongs af aan in. Tijdens haar studie aan de Hoge Hotelschool in Maastricht dook ze volop in het studentenleven én in het hotelwezen. Maar hoe leerzaam het ook was, er miste iets. Ze vertelt: “Ik merkte dat ik het commerciële stuk miste in mijn stage in een hotel tijdens mijn eerste jaar op de Hoge Hotelschool. Tijdens mijn bijbaan bij Rituals kwam ik in aanraking met Sales, en toen viel er echt een kwartje.”
Dat kwartje rolde verder. Op van Maastricht naar Amsterdam. Na haar studie werkte ze op de afdeling Marketing bij een hotel in Amsterdam, waar de stap naar Sales al snel volgde. En uiteindelijk? Terug naar Brabant, dichter bij de roots, maar met een berg ervaring op zak.
“Als je een goed idee hebt, dan pak je dat samen op. Dat tempo, de ruimte voor initiatief, dat werkt motiverend.”
Rocycle, pilates en een kaart vol hotspots
Zodra de werkdag erop zit, verruilt ze haar bureau het liefst voor iets actiefs, Zo is ze vaak te vinden op de fiets bij een lesje Rocycle, op de mat bij pilates of met een drankje op een goed terras. Die balans tussen knallen en ontspannen werkt voor haar het beste.
Ook de bourgondiër in haar leeft volop. Ze struint graag alle lekkere restaurants af, het liefst fine dining met een goed verhaal bij elk glas wijn. En mocht je ooit op zoek zijn naar een goed adresje in Maastricht, Amsterdam of Den Bosch: check haar Google Maps-lijst maar. Van Le Fernand (Maastricht) tot Ceppi’s (Amsterdam) en ViaVia (Den Bosch), Denise weet waar je moet zijn.


Eerste aanspreekpunt voor ambitieuze ondernemers
Bij Floryn werkt Denise als Accountmanager New Business, waar ze dagelijks ondernemers spreekt die op zoek zijn naar financiering. Ze vertelt: “Het mooiste is als je echt iets voor iemand kunt betekenen. Dat je ze helpt om hun groeiplannen waar te maken. De reacties zijn dan zó enthousiast. Het persoonlijke contact maakt het werk extra leuk.”
Als eerste dame in het New Business-team weet ze zich prima staande te houden tussen de mannen. “Ze zijn super behulpzaam, direct op een positieve manier, en staan altijd voor je klaar. De sfeer is gewoon heel goed. En die Brabantse gezelligheid? Die maakt het af.”
Samen sneller schakelen
Wat ‘go for it’ voor Denise betekent? Niet te lang wachten. “Bij Floryn is er veel mogelijk. Je hoeft niet eindeloos te vergaderen. Als je een goed idee hebt, dan pak je dat samen op. Dat tempo, die ruimte voor initiatief, dat werkt motiverend.”
Als nieuw gezicht in het team kon ze bovendien haar frisse blik meteen inzetten. “Er wordt echt geluisterd naar je input. Dat geeft vertrouwen én laat zien dat je hier echt iets kunt bijdragen.”
"Blijf bij jezelf en begin gewoon ergens"
Haar tip voor anderen die hun ambitie willen waarmaken is: blijf dicht bij jezelf, en ga het gewoon doen. Je hoeft echt niet meteen je hele carrière uitgestippeld te hebben. Begin ergens, ontdek wat je leuk vindt, en volg de energie.
“Waar je blij van wordt, daar moet je meer van doen. Go for it.”
Denise's collega worden?
Bij Floryn maak je deel uit van een ambitieus team dat de fintech-industrie op zijn kop zet. Met een cultuur van innovatie, ruimte voor persoonlijke groei en een fijne werkomgeving, dagen wij je uit om het beste uit jezelf te halen en samen door te groeien. Kom ons team versterken!